19
okt.
Off

Kukepea 2015

16-18 oktoobril 2015.a. toimub järjekordne KUKEPEA võistlus sportklassidele ja lisaks ka juba traditsiooniks saanud Turistiseiklus.

Võistluskeskus on juba varasemast tuttav Mõedaka Suusabaas ja rajad sealsamas ümbruses. Mõned katsed on sõitjatele juba varasemast tuttavad, mõned on uued kõigi jaoks.

Kaks kiirusliku iseloomuga lisakatset on ka pealtvaatajatele hästijälgitavad. Need on laupäeval kella 15-17 vahel Haljala krossirajal ja pühapäeval kella 11-12 vahel Mõedaka endurorajal. Kogu sõit toimub valdavalt valgel ajal ja öösel korralik inimene magab. Majutust pakub Mõedaka Suusabaas, samuti on seal soojaks köetud saun. Lubatakse selle hooaja parimat toitlustamist, tulge kontrollige üle!

Kuna tegemist on juubeli-üritusega, nimelt saab seekordne jaht kukepeadele olema juba kümnes, siis plaanivad korraldajad teha ürituse senistest veidi suurejoonelisemalt! Laupäeva õhtul on nö kultuuriprogramm, mida varasemalt pole Kukepea üritusel olnud, lisaks võime uhkustada enneolematu auhinnalauaga! Lisaks tavapärastele karikatele ja Seaküla Simsoni tehtud Kukepeadele loositakse kõigi osalejate (sh seiklejad) vahel välja täiskomplektne VABA-klassi võistlusauto! Ilma mingi trikita! Loosivõitja saab kuulsusrikka PORIVORMELI uueks omanikuks!

Juhend ja juhendi lisa 1

Tulemused

Kohtume Mõedakal!