Võistlusnumbrid

Võistlusnumbrid määrab võistkonnale Eesti Autospordi Liidu 4×4 komitee.
Eelmistel aastatel sõitnud leiavad oma võistlusnumbri vastava võistlusklassi alajaotusest.

Sõitjad kes soovivad kasutada oma eelmise hooaja võistlusnumbrit ka sellel hooajal omavad õigust oma möödunud hooaja võistlusnumbrile kuni jaanuari lõpuni või esimese võistluseni.
Sellise soovi korral vormistada endale käesoleva aasta sõitjalitsents ning anda teada soovist e-kirjaga aadressile info@offroad.ee

Varem mitte võistelnutel võtta ühendust:
Arto Künnapas, +372 5090585, info@offroad.ee.

Võistlusautod:

Võistlusnumbreid on kokku 2tk. Võistlusnumbrid peavad olema kleebitud võistlusauto esiuste välisküljele, üks vasakule esiuksele ja teine paremale esiuksele. Kui võistlusauto ehitus seda ei võimalda siis võistlusauto vasakule ja paremale välisküljele nii, et võistlusnumbri kohale on võimalik kleepida võistluse korraldaja reklaam mõõtutega kõrgus 15 cm ja laius 45cm.

Autode võistlusnumbri mõõdud ja värv

  Värv Kõrgus Laius  Joonepaksus 
Põhi  Valge 30 cm 45 cm  
Number Must 20 cm   3 cm

Tähelepanu! Offroad Racingu ja ringaraja karikasarjas sõitvatel autodel peab olema paigaldatud dubleeriv number auto katusele, selliselt, et number asetseks auto teljel ning oleks mõlemalt küljelt nähtav.

Eesti 4×4 karikasarjas sõitvatel autodel võib dubleerivad numbrid kleepida võistlusauto esiosas selleks sobivale kohale vaatega ettepoole ühe ja tagaosale selleks sobivasse kohta vaatega tahapoole teise, vajadusel võib kasutada mustavärvi numbripõhja.

Dubleerivate numbrite mõõdud ja värv

  Värv  Kõrgus Laius Joonepaksus
Põhi ( vajadusel ) Must 15 cm 22 cm  
Number Valge 10 cm   1,5 cm

ATV-d:

ATV võistlusnumbrite arv ja paigutus on vaba

ATV võistlusnumbri mõõdud ja värv

  Värv Kõrgus Laius  Joonepaksus 
Põhi  Valge(vajadusel)      
Number Must 10 cm   1,5 cm