29
mai
Off

Low Gear race 4 Toughbook

Maastikuautode osavusvõistlus „Low Gear Race“ toimub 29.05.2010.

Tulemused

Juhend

"Väo hillclimb & 4×4 offroad show 2010" raames toimuv maastikuautode osavusvõistluse "Low Gear Race 4 Toughbook" formaat on baltikumis harva aset leidev – niinimetatud mägiralli ehk inglise keeles hill-rally, mis on segatud formula offroad elementidega ja traditsiooniliste trial-takistustega.

Võistlusautod peavad läbima võimalikult lühikese aja jooksul kõik mäe peale ja selle ümbrusesse asetatud väravad, kasutades selleks soovituslikku sõidutrajektori. Autode ja juhtide peamiseks vaenlaseks on kell ja gravitatsioonijõud, sõpradeks on ainult kapoti alla kogutud hobujõud ja rooli keeramise oskus. Rajale lubatakse kõik 4×4 veoskeemiga autod, mis vastavad võistluse „Low Gear Race 4 Toughbook" reglemendile – ehk teiste sõnadega – kõik on lubatud!

Väärtusliku auhinna – Panasonic Toughbook CF-19, mille hind on 60 000 Eesti krooni ja kuulsuse, pälvib ainult KÕIGE KIIREM!

Peaauhinna paneb välja osaühing Skarcon.

Rajale on oodata kuni 27 osalejat! Eelmisel aastal pälvis võistlus hea poolehoiu nii võistlejate, meedia kui ka pealtvaatajate poolt. Sellel aastal lubame veelgi põnevamat ja jälgitavamat rada.

Koduleht www.väoshow.eu