20
juuni
Off

Saaremaa Trophy “Saarekoll” 2016

Saaremaa Trophy "Saarekoll" 2016 toimub 10-12 juuni Saaremaal,

võistluskeskusega Kuressaares Auriga keskuses.

Seoses segadusega tulemustes avaldatakse parandatud tulemused 20.06.2016 kell 12:00. Proteste seoses fotodega ootame 30 minuti jooksul e-postile eal4x4ak@hot.ee.

Parandatud tulemused Saarekoll 2016

Saarekoll on teinud läbi suure muutuse, lisaks sellele, et muidu talvine võistlus on suvesse nihkunud, on põnevaid muudatusi veel mitmeid. Võistluskeskus on kolinud Saaremaa südamesse, ehk Kuressaare linna, Auriga keskusesse. Võistluste avapauguks on publikule mõeldud linnakatse. Kasutusele võetakse täiesti uudne võistluste läbiviimise süsteem NaviCup, mis viib võistlused täiesti uuele tasemele nii võistlejate kui ka pealtvaatajate jaoks. Uut ja põnevat veelgi.

Saarekolli raames toimub ka Turistiklassile, ehk kõikidele pealtvaatajatele ja huvilistele, mõeldud põnev seiklussõit Saaremaa põnevatesse ja vaatamisväärsetesse kohtadesse. Võtke kaasa vahva seltskond ja hea tuju ning elamused on garanteeritud.

Selle aasta võistlustele ootame tavapärasest suuremat hulka osalejaid ja pealtvaatajaid, mistõttu palume kõigil juba varakult majutuskohad broneerida.

Võistlusjuhend, seiklusjuhend, bülletään nr. 1

Регламент, регламент для турисм.

Regulations

Registreerimine

Saarekolli koduleht on www.saarekoll.com

Oluline teade.

Kuna tuleb välja, et veel mõnel võistkonnal ei olnud võimalust omalaadimata punkte üle anda, siis tänase päeva jooksul saate kõik läbi oma Navicup rakenduse need pildid meile saata. Kohtunikud vaatavad ka need veel läbi ja saame teha tulemuste tabelisse korrektuurid.
Kuidas seda teha – laadige alla Navicup värskendus ja ülevalt paremast nurgast ava menüü, seal on selline valik nagu "Compare folder and DB pictures". Ootad pisut ja siis kuvatakse Teile kõik pildid, mis on Teil kaustas olemas, aga mis ei ole kodulehel üleval. Klikka pildile ja vali menüüst õige kontrollpunkti number ja nii kuni lõpuni. Viimane värskendus teeb valitavad pildid suuremaks ja ei lõika enam servi ära ja lisaks on nimekiri reastatud tähestiku järjekorras. Peaks palju mugavam olema puuduvaid punkte üles laadida.
Küsimuste korral võtke ühendust!

Asko 5028640
Annika 5117699