3
mai
Off

Saaremaa Trophy “Saarekoll” 2017

Saarekoll X toimub 25-28. mai 2017.

Saarekollil on see aasta sünnipäev, saame 10-ne aastaseks. Vanuse poolest ehk isegi natuke rohkem, aga paaril talvel koll ei ärganudki talveunest ja sõit jäi pidamata.

Juubeliaastal teeme sõna otseses mõttes “uut ja vana” ning loomulikult püüame seda kõike teha ikka paremini kui varem.

Võistluskeskus asub seekord Suure Tõllu Puhkekülas, kus meie päralt on saunad, basseinid, grillid, kämpingud, puhkemajad, telklad jne. See on kohe linna külje all ja võimaldab meil ära majutada kõik osalejad. Saame olla kõik need 3 ööd mõnusasti koos. Broneeri oma koht aegsasti, sest soodushinnaga kohti on piiratud arv.

Traditsiooniline 24-tunni võistlus on seekord jagatud kahele põhipäevale, et jääks aega õhtul saunatada ja öösel magada. Mõlemal päeval vahelduvad suured orienteerumiskatsed väiksemate põnevate lisakatsetega. Ootamas on nii kiiruslik trassisõit kui joonorienteerumine, paar üllatust ja muidugi see mõnus mudaauk ja “mägi” linnas :).
Tehnilist tuge pakub Intrac Eesti AS – 24h töökoda, hooldusbuss, autopesu, õlid, vedelikud ja muud tarvikud.

Saarekolli raames toimub seiklussõit ka Turistiklassile (nii autod kui ATV-d), ehk kõikidele pealtvaatajatele ja huvilistele. Vaatamisväärsustega teid seekord tutvuma ei saadeta :).

Samal nädalavahetusel toimub Kuressaares suur Tänavafestival ja Aiandus- ja Lillepäevad. Nii, et Võtke kaasa ka oma tugevamad ja nõrgemad pooled ja hea tuju ning elamused on garanteeritud.

Saarekoll 2017 juhend, LISA1 Saarekoll X 2017
Bülletään nr. 1

Saarekolli 2017 tulemused

Saarekoll 2017 peakorraldaja:
Asko Berens, +372 5028640