8
juuli
Off

Suur Maasturite Suvesõit 2009

Tulemused

Turisti tulemus

Bülletään 1

Juhend

Karistused

02-05.07.2009 toimub Mulgimaa ja Pärnumaa piirkonnas Eesti 4×4 offroad karikasarja II osavõistlus „Suur Maasturite Suvesõit 2009“. Järjekorras 9.-nda Suvesõidu võistluskeskus asub Kõpu alevis.

Võisteldakse kuues erinevas klassis, sportklassid; TR-1, TR-2, TR-3 ja VABA ning lisaks ATV ja TURIST. Sportklassid ja ATV-d võistlevad kõigil kolmel päeval ning TURIST klass võistleb laupäeval ja pühapäeval. Turistidele on mõeldud sarnaselt varasemate aastatega erineva tasemega rajalahendused, kus leidub parasjagu orienteerumist ning rassimist.

Sportklassidel ja ATV-del on mandaat ja tehniline ülevaatus neljapäeval, turistidel reedel. Täpne ajakava ning võistluste juhend avaldatakse hiljemalt 15.06.2009 ning siis algab ka võistlejate registreerimine.

Kuna jätkuvad Suure Maasturite Suvesõidu eripäraks kujunenud veekatsed, siis lisaks 4×4 tehnikale soovitame varakult korda sättida ka ujuvvahendid!

Spetsiaalselt pealtvaatajatele jälgimiseks on kujundatud vaatemängulised sportklasside lisakatsed laupäeval ning pühapäeval. Pealtvaatajad saavad lisakatsete toimumiste kohta täpsemat infot võistluse keskuses.