21
juuli
Off

Suvesõit 2008

Värskeim info www.suvesoit.ee

Tulemused

Juhend      Lisa 1    Bülletään 1    Bülletään 2

10-13.07.2008 toimub Mulgimaal Eesti 4×4 offroad karikasarja III osavõistlus „Suur Maasturite Suvesõit 2008“. Järjekorras 8.-nda Suvesõidu võistluskeskus asub Kõpu alevis.

Võisteldakse kuues erinevas klassis, sportklassid; TR-1, TR-2, TR-3 ja VABA ning lisaks ATV ja TURIST. Sportklassid ja ATV-d võistlevad kõigil kolmel päeval ning TURIST klass võistleb laupäeval ja pühapäeval. Turistidele on mõeldud sarnaselt möödunud aastaga erineva tasemega rajalahendused, kus leidub parasjagu orienteerumist ning rassimist.

Sportklassidel ja ATV-del on mandaat ja tehniline ülevaatus neljapäeval, turistidel reedel. Täpne ajakava ning võistluste juhend avaldatakse hiljemalt 20.06.2008 ning siis algab võistlejate registreerimine.

Kuna jätkuvad Suure Maasturite Suvesõidu eripäraks kujunenud veekatsed, siis lisaks 4×4 tehnikale soovitame varakult korda sättida ka ujuvvahendid!

Spetsiaalselt pealtvaatajatele jälgimiseks on kujundatud vaatemängulised sportklasside lisakatsed laupäeval ning pühapäeval Pealtvaatajad saavad lisakatsete toimumiste kohta täpsemat infot võistluse keskuses.