20
okt.
Off

“Eesti Autospordi Tähed 2016” gala

Järjekordne autospordiaasta on jõudmas lõpule. Meil on heameel teatada, et selle aasta hooajalõpu pidulik gala “Eesti Autospordi Tähed 2016” toimub 25. novembril Tallinnas, Saku Suurhallis.

Traditsiooniliselt autasustame pidulikul galal tänavusi Eesti meistreid, tunnustame parimaid ja autospordis silma paistnud inimesi ning täname toetajaid. Loomulikult kuulutame välja selle aasta parimad autosportlased ja anname üle traditsioonilised rändauhinnad.

Teile on kaetud 10-kohalised lauad suupistete ja jookidega, peale auhindade jagamist jätkub Saku Suurhallis lõbus meelelahutusprogramm, mis kestab kuni kella 02.00-ni.

Uksed Saku Suurhallis avanevad kell 18.00 ja “Eesti Autospordi Tähed 2016” gala algab kell kell 19.00. Täpsema ajakava avalikustame Eesti Autospordi Liidu kodulehel.

Meistrivõistluste esikolmikutes olevad sportlased ning auhinnasaajad pääsevad peole tasuta. Teistele maksab peol osalemine kuni 15. novemberini 55 eurot inimese kohta, alates 16. novembrist on osalemine 60 eurot inimese kohta.

Laudade ja kohtade broneerimiseks saata palun info kristi@autosport.ee