18
okt.
Off

Kargaja Kuningas Trophy 2016

Kargaja Kuningas Trophy toimub 14.-16.10.2016 Tartumaal Vara vallas.


ATV võistlusklassi parimad


TR-1 võistlusklassi parimad

TR-3 võistlusklassi parimad

VABA võistlusklassi parimad

Tulemused

Kargaja Kuningas Trophy 2016 on EAL 4×4 Karikavõistluse 4. etapp. Võistlus toimub Vara vallas, Tartumaal 14-16 oktoober.

Tegemist saab olema Eestis uudse võistlusformaadiga – joonorienteerumine metsas. Võistlejad saavad stardis kätte legendi, mida järgides tuleb sõita ainult maastikul liigeldes 60-90 km. Raja peal on mitmeid kontrollpunkte, mis tuleb läbida ja elektrooniliselt fikseerida. Samuti tuleb poole võistluse peal üks kiire tankimise ning auto hooldamise peatus (30 min). Eeldatav võistlusaeg on kiirematel 10-12 tundi. Täpsem info ning lisakatsete üleshitus ja kestvus avaldatakse lisakatse juhendis kohapeal.

Võistlus koosneb ühest katsest (LK1) ning sellele eelnevast proloogist. Proloogi tulemuste järgi lastakse võistlejad rajale eraldi stardist (parim proloogil stardib esimesena). Proloog toimub 14. okoobri õhtul ning LK1 stardid algavad 15. oktoobri hommikul.

Rada tuleb TR1 ja Vaba klassile paljuski erinev võrreldes TR3 ja ATV klassiga. See on selleks, et vältida liigseid ummikuid rajal ning pakkuda igale klassile jõukohane rada. Ideaalne raja raskuaste on korraldajate hinnangul selline, mille läbimine vajab tähelepanu ning kohati vintsi abi, aga on samal ajal kiiresti sõidetav. Igaüks tehku sellest siis oma järeldus raja raskuastme kohta 🙂

​ Autasustamine toimub 16. oktoobril kell 10:00 Kivi Puhkemajas, mille käigus autasustatakse tublimaid võistlejaid ning seiklejaid.

Võistlusjuhend, juhendi lisa 1.

Bülletään nr. 1

Peakorraldaja
Urvo Männama