31
aug.
Off

Klaperjaht

„NISSAN Klaperjaht 2012“ toob häid uudiseid neile, kes on valmis uuendusteks ja arenguks ning  võib valmistada pettumuse neile, kes on harjunud käima vanu ja sissekulutatud radu.

Tulemused on saadaval ka MyLaps kodulehel

Nimelt toimub 2012.aasta „Klaperjaht“ Valgas, Jaanikese Motokeskuses.
Kui esimesest lausest võis jääda veidi salapärane ja isegi mazoorne mulje, siis tegelikult on tulemas väga palju positiivseid arenguid ja uuendusi läbi teinud maasturite kestvussõit „NISSAN Klaperjaht 2012“. Kui keegi arvab, et kõne all olev keskus ei suuda maasturimeestele kohaselt piisavalt muda pakkuda, siis ta eksib, sest Jaanikesele  võistlusrada pakub piisavalt ekstreemsusi ja vaatemängu ka kõige nõudlikumale mudanõudlejale. Kui 60% rajast on justkui korraga peopealt jälgitav, siis ülejäänud rada on metsas, peites endas põnevat ojaäärset luhta ja järske savitõuse metsas.
Kuna „NISSAN Klaperjaht 2012“ on „Euro-Trophy“ võistlussarja osavõistlus, siis on osalema oodata umbes 25 välisvõistlejate ekipaazi mujalt Euroopast, sealhulgas 4 erinevat venemaa meistrit. 2012.aasta võistluse formaat on lausa kolmepäevane, sest juba reede ennelõunast saati on kõigil võimalik jälgida kvalifikatsioonisõite, osa saada võistlusmelust ning õhtul toimuvast kontserdist.
Kui ilm soosib atraktsioone, siis on publiku rõõmuks lisaks tavalistele meelelahutusvõimalustele võimalik sooritada benji-hüppeid, kümmelda sauna-pargis ja lennata võistlustandri kohal „tandem-moto paraplaaniga“ (vt. www.keelutsoon.ee), lastele on batuudivärk. Samuti võib endale lunastada VIP-pileti, mis võimaldab tasuta toitu ja jooke VIP-telgis ning sissepääsu VIP-aladele, aga ka palju muud põnevat.
Laupäevane võistluspäev päädub „Euro-Trophy“ karikasarja auhinnatseremooniaga ja jätkub „LED R“ ning „AveNue“ kontserditega. Loomulikult ei jaksa me kõiki esinejaid ning võimalikke ajaveetmisvõimalusi üles lugeda, kuid üks on kindel – et igav ei saa olema kellelgi!
Rääkides toetajatest, on „Klaperjahi“ sõprade nimekiri üsna konservatiivne.  Ka sel aastal on suurimad toetajad 4-veduste ekspert NISSAN ja „Tiki-Treiler“. Suured tänud ka kõigile teistele toetajatele, kellest enamus on meid aidanud juba rohkem kui kaks hooaega. Kõikide toetajatega saate tutvuda meie pealehel ning loomulikult võistlusmelus, kus nendest kõigist juttu tuleb.
Pealtvaatajatele on sissepääs võistlusele tasuline: pealtvaataja mitmepäevane pilet (käepael) maksab 15.- €; pilet ostetuna eelmüügist, maksab 12.- €. Mitmepäevapilet (käepael) annab õiguse liikuda võistlusalas kõigil võistluspäevadel ning osa saada ka reedel ja laupäeval toimuvatel kontsertidel. Laupäeval, 25.augustil, toimuv kontsert maksab ainult kontserdile tulijatele samuti 15.-€. Pühapäevase võistluspäeva pilet maksab 5.- €. Kontserdipiletit ja pühapäevast võistluspäeva piletit eelmüügist osta ei saa. Lapsed, kes mahuvad 1,2 meetrise mõõdupuu alt läbi, saab kaasa võtta tasuta. Parkimispilet maksab 2.- € ja kehtib ühekordselt, pääs turvatud telkla-parklasse maksab 5.- € ning kehtib kogu võistluse ajal. Pileti ostnud külastajatele on laupäeval õhtune kontsert, tantsuõhtu ja muud esitlused hinna sees. Alla 16 aastaseid lapsi ilma järelevalveta võistlusalasse jätta ei tohi. Järelevalveta lapsed, kes ei allu kohtunike või turvameeskonna korraldustele, ning teisi häirivad joobes pealtvaatajad,  antakse politsei hoole alla.  
Kui Sul on võistlejate hulgas oma sõber, lähisugulane või iidol ja sa soovid võistluse ajal tema lähedal võistlejate telklas viibida, siis on see sel aastal täiesti võimalik – pead ainult võistlejate telkla reegleid järgima. Selle kohta saad lähemat infot oma tuttavalt võistlejalt või loe www.klaperjaht.ee lehelt alajaotust „Võistlejakompass“.