16
märts
Off

Kukepea 2017

Kukepea 2017 toimub 21.-23. aprill 2017 Lääne-Virumaal, võistluskeskus Mõedakal.

Võistlustules on kõik võistlusklassid ning lisaks toimub nii autode kui ka ATV-de seiklus.

Võistluse tulemused!

Auhinnalistele kohtadele jõudsid:
ATV klassis
1. AEX Motoklubi, Virko Noor ja Silver Põld
2. Kohalikud, Kaido Kivisild ja Jaanus Paju
3. Valma Seikluspark, Alar Veske ja Kaido Vahtramäe

TR-1 klassis
1. Tuhkur, Neeme Ludvi, Mait Sahkai ja Ermi Peets

TR-3 klassis
1. Boatworld, Hardo Mere ja Joonas Oja
2. Zukmy, Priit Nilson ja Lauri Junkin
3. Hot Steel Team, Jüri Koppas ja Andres Laur

VABA klassis
1. Esko Team, Vambola Meinhard ja Kaspar Puström
2. Elamo, Dzintars Urniezus, Indulis Pakalnītis ja Jānis Kancāns
3. Lendav Draakon, Priit Põhjakas ja Tõnu Tõeleid

Seiklejate tegemiste kokkuvõte

Esialgne ajakava on järgmine:
Reede 21.04.2017
kell 18.00-20.00 mandaat ja TÜV
kell 22.00 võistluste avamine ja võistlejate briifing

Laupäev 22.04.2017
kell 08.00 start esimesele võistkonnale
kell 22.00 finiš esimesele võistkonnale

Pühapäev 23.04.2017
kell 09.00 avaldatakse võistluse esialgsed tulemused
kell 10.00 võistluste ametlik lõpetamine ja autasustamine

Võistlusjuhend

Korraldajad teevad ka turistidele seikluse.
Seiklus saab toimuma 22.04 päeval. Stardi kellaja täpsustame, aga esialgu on plaan, et kogunemine võiks hommikul 9 paiku toimuda ja lõpp jääb sinna päikseloojangu kanti, seega on tegemist valge ajaga ja lisavalgustusse investeerida pole tarvis.
Keskuseks on vana hea Mõedaka spordibaas.
Kohapeal saab süüa-juua ja tujutõstvaid jooke. Laupäeva õhutl saab pidu ja jalga keerutada, seega haarake aga tantsupartnerid ka kaasa seiklema.
Seikluse üritame jälle selliselt teha, et on eri värvi tähistatud punktid ja objektid, kus siis Rohelised on neile, kes tulevad oma teatriskäigu autoga seiklema, ehk siis pole vaja vintsi, vesi autosse ei kipu ja garantii auto mitte eesmärgipärasest kasutamisest ei katke. Saavad olema Kollased omal vastutusel punktid ja saavad olema Punased neile, kellel on vints ninal ja kes ei satu sellest paanikasse, kui poriste pükste ja kummikutega vintsimees autosse tagasi kipub. Proovime siis seekord pakkuda toimumispaigaks nii kaunist külaelu, vana militaar maastikku, sügavat sood kui ka karmi tööstustandrit.

Veel toimub ATV seiklus, juhendmaterjal on siin, korraldaja sõnavõtt on järgmine:
Talvisest tuimusest väljatulemiseks kulub ära üks virgutav adrenaliinilaks Kukepeal 22 aprillil algusega kell 11 hommikul. Valutult kodust väljapääsemiseks võib põhjendada seda, kui „süütut väljasõitu rohelusse“.
Meie omalt poolt garanteerime, et selle roheluse keskel ootavad sind värvikad väljakutsed ja pigem on tegemist Eesti ühe tumedama alaga ehk TSOONIGA.
Peamiselt „tulnukate“ poolt laastatud, maalt on aegade jooksul välja veetud hoomamatutes kogustes loodusvarasid ja sama suur kogus on sinna otsa lõppenud kõrgtehnoloogilist rauda, mis vaikselt söövitab teed läbi maa tuuma ja arvestuslikult kahesaja aasta pärast peaks väljuma Hiinas Hongtshui provintsis.
Piirkonna suhtes on säilinud kõrgendatud huvi, kuna jätkuvalt peidab see ohukolle endas uraani ning on eriti populaarne enesehävituslike kalduvustega isikute seas.
Professionaalsel tasemel pakuvad maastiku läbimiseks abi teejuhid, kes on kogenud stalkerid (maakeeli matkajuhid). Nemad on tumeala kõigi ohtudega korduvalt silmitsi seisnud ning omavad mudas karastunud immuunsüsteemi.
Kartmatud kaasalööjad peavad arvestama umbes 5-6 tundi kestvate kannatustega, sest ettearvamatud olukorrad, selle pealtnäha leebe 35 kilomeetri läbimisel, tabavad just siis, kui valvsus on uinutatud.
Looduse nautimisest on asi kaugel. Lillenuusutajad jäävad ninast ilma ja samblalsitsijad kõrvetavad pe…se. Urineerimisega võib tekitada plahvatusohtliku olukorra ning hetkel väljaulatuvatest kehaosast ilmajäämine on peaaegu garanteeritud.
Kohapeale tulnud peavad arvestama, et kursist kõrvale kaldumisel on „uppuja päästmine uppuja enese asi“ ning enne teele asumist oleks soovitav kindlustusseltsi ja notariaalkontorit külastada.
Kogemust rikastab pidev teadmatusest tingitud ohutunne, mis samas karastab närvisüsteemi ja aitab hiljem argprobleemidele (näiteks: prügipang on jälle täis) tuimalt otsa vaadata. Sellepärast on mudauuringutesse kaasatud ainult kõige karmimad ehk siis „ainult hulludele“.
Eluga väljatulnud saavad võimaluse ennast tõestada ja omavahel mõõtu võtta võistlejate lisakatsel ning fantastilise retke pikendamiseks mängib õhtul ansambel „Fantaasia“.
Reaalsustaju piiride kompajatel on muidugi väike oht, et koju naastes ei tunne lapsed teid ära, kuna ülepingest lõdvestunud aju jätab teist mulje, kui täiesti normaalsest mehest. Ärge muretsege, armastavad abikaasad reinstallivad teid kiirelt tavaprogrammile.
Väike sõbralik soovitus!
Tsoonis saate tunda juba piisaval hulgal teravaid elamusi, seega tasub roobad ämma juures pessu libistada. Jääb naisukese keemispunkt testimata, ega pea uuele kodutehnikale kulutusi tegema.

Võistluse juht, Raido Tammik, +372 514 2613