5
aug.
Off

Stiga Trophy 2013


Läti karikasarja 5. ja NEZ sarja 1. võistlus toimub 02-04.08.2013 Alūksne ja Ape valdades, Lätis

Tulemused ja seikluse tagajärg

 Väike pressiteade pealtvaatajatele

02-04. augustil 2013 on kõik maastikusõitjad oodatud Lätti – Aluksne rajooni, kus leiab aset iga-aastane maastikusõidu festival „STIGA TROPHY 2013”, mille raames toimub Põhja-Euroopa tsooni (NEZ) Trophy Raid karikavõistluste 1.etapp ja Läti Trophy Raid karikavõistluste 5.etapp.

Starti kogunevad igat liiki maastikuautodel osavõtjad võistlusklassides TR1, TR3, OPEN, ATV – koguarvus ligikaudu 70 võistlussõidukit Lätist, Eestist, Leedust, Venemaalt ja võimalik, et veel ka muudest Euroopa riikidest. Paralleelselt NEZ etapile, toimuvad lisaks traditsiooniline 4×4 amatööride võistlus „Mudakotka karikavõistlus”, „Turismi karikavõistlus” ja tänavu toimub esmakordselt ka raskete täisveoliste veoautode võistlus!

STIGA TROPHY võistlus leiab aset Põhja-Lätis – Aluksne rajoonis, mida loetakse üheks kõige sobivamaks kohaks Lätis maastikusõidu korraldamiseks. Siinset maastikku iseloomustavad väga mitmekesised pinnavormid – metsad, aasad, kraavid, mäed, liiva- ja kruusakarjäärid, turbasood, savipinnas, jõed, järved… See kõik pakub alati huvitavaid ja keerulisi olusid oma võimete proovilepanekuks osavõtjaile ja kaasahaaravaid elamusi võistluste pealtvaatajaile.

Võistlusklasside osavõtjad STIGA TROPHY võistlusel mõõdavad omavahel jõudu kolme päeva jooksul erinevatel aladel ( kokku ~8 erinevat lisakatset):

  • muda-ringrajavõistlus,
  • orienteerumislõigud,
  • legend järgi sõit,
  • traiel jm.

Võistlus algab reedel, 02. augustil paraadsõiduga läbi linna ja piduliku avatseremooniaga Aluksne linnas. Igal päeval peavad osavõtjad läbima 2-3 etappi, millede tulemuste kogusumma alusel selgitatakse võistluste lõppedes välja kõige osavamad Põhja-Euroopa maastikusõitjad!

Et muuta STIGA TROPHY 2013 võistlused unustamatuiks, on korraldajad kandnud hoolt erinevate üllatuste ja show’de korraldamise eest, pealtvaatajate ja osavõtjate jaoks pakuvad kolme päeva jooksul meelelahutust Läti kõige tuntuimad spordisündmuste juhtijad ja kommentaatorid. On võimalus võita väärtuslikke auhindu, osaleda loteriides, nautida pidupäevatorti, ilutulestikku jmt. toimuvaid sündmusi! Hea muusika eest kannab hoolt DJ, on võimalus nautida traditsioonilisi toite ja jooke ning tunda tõelist maastikusõidu pidupäevade hõngu! Pealegi ei saa jätta märkimata, et tänavu toimuvad STIGA TROPHY võistlused Aluksne linnapäevade raames, tagades osavõtjaile palju pealtvaatajaid ja laialdase tutvustuse.

Juhend inglise ja vene keeles , registreerimine ja osavõtjate nimekiri

Kontakt:

  • Koduleht  www.stigatrophy.lv
  • E-post – info@4x4sport.lv
  • Telefon +37126125137 (Evita Ružāne).

Meil on hea meel võtta Teid vastu Lätis, kohtumiseni STIGA TROPHY 2013 võistlusel!