26
okt.
Off

Kukepea 2008

24-25 oktoober 2008.a. toimub Eesti 4×4 offroad karikasarja viies osavõistlus „KUKEPEA 2008”

Tulemuste koondtabel, tulemused etappide kaupa

Võistlus toimub peamiselt Kose ja Kõue valla territooriumil. Võistluskeskus on Kõue vallas Habaja külas asuvas Alansi Off-Road Pargis.

Võisteldakse viies erinevas võistlusklassis: TR-1, TR-2, TR-3, VABA ja MOTO. Selgitatakse ka välja võistluse üldvõitja, keda ootab eraldi auhind.

Võistlus algab 24. oktoobril kell 15.00, millal võistlejad asuvad viiele orienteerumist nõudvale lisakatsele. Publikule parema ülevaate võimaldamiseks on viimane lisakatse toodud „valgesse aega” ehk siis 25. oktoobri hommikusse kella 10.00. Viimane lisakatse toimub Alansi Offroad Pargi territooriumil ja on pealtvaatajatele ja parasjagu mittevõistlevatele kaasvõistlejatele hästijälgitav.

Kuna tegemist on ikkagi sügissõiduga, tuleb võistlejatel oodata ja loota äärmiselt rasket võistlustrassi. Seda on korraldajad ka võimaluste piires lubanud pakkuda. Enamus sõitu toimub pimedal ajal ja rada on väga vesine, kännune, kraavine ja rööpaline. Lohutuseks on võistlejatele pakutud 2 tunnine „lõunapaus”, mis küll arvatavasti saab toimuma hoopis kesköö paiku.

Kogu võistluse kestel on võistluskeskuses võimalik saada sooja toitu ja jahutavaid/soojendavaid jooke.

Juhend  karistuste tabel

Bülletän nr. 1  Bülletän nr. 2

Toetajad: