2
nov.
Off

Kukepea 2009

Hea off-road huviline!

Taas on käes sügis ja sügisel sõidetakse ju sügissõitu!

Taaskord ootame Teid kõiki osalema Kukepeade tagaajamisele.

“Kukepea 2009” toimub 30. kuni 31. oktoobril 2009

Tulemused ja üldarvestus

kõigile juba tuttavatel Kose ja Kõue valla parimatel off-road radadel. Võistluskeskus asub endiselt Alansi Off-Road Pargis, kuhu kõik saavad mugavalt enda laagri üles seada, natuke vajadusel autot remontida ja kõhu korralikult täis süüa.

 Võistlus toimub sport-klassidele TR-1, TR-2, TR-3, VABA ja MOTO. Selgitame välja ka võistluse üldvõitja. Seekord kavatseme “offroad-pisikut” massidesse külvata ka Turistide kaasamisega üritusele.

 Rada saab traditsiooniliselt olema veidi raskem kui “rajad tavaliselt”, aga eks sellega olete Te kõik juba nii kui nii arvestanud. Sõit koosneb, nagu möödunud aastalgi, kuuest lisakatsest, milledest viis sõidetakse orienteerudes metsas ja viimane kiiruslik lisakatse selleks spetsiaalselt ettevalmistatud rajal Alansi Off-Road Pargis. Selleks aastaks on Alansi-mehed lubanud ringrada veidi raskemaks teha ja sinna mõned lisameetrid ning takistused juurde teha.

Kõik võistlusklassid sõidavad sama rada mööda. Kontrollpunktid tulevad erineva raskusastmega ja iga võistkond valib endale jõukohased kontrollpunktid. Loomulikult tuleb võitjaks see meeskond, kes on suutnud koguda suurema punktisumma.

 Kohtume Alansil!

Juhend ja lisa 1

Bülletän nr.1 ja bülletän nr.2