31
okt.
Off

Kukepea 2010

Taas on käes sügis ja sügisel sõidetakse ju sügissõitu!

“Kukepea 2010” toimub 29-30. oktoobril 2010 kukepealiste jaoks uues, senikäimata võistluspaigas.

Tulemused

Taaskord ootame Teid kõiki osalema Kukepeade tagaajamisele. Seekord võime tähistada väikestviisi juubelit. Nimelt toimub sellenimeline võistlus juba viiendat korda.

Võistluskeskus paikneb Mõedaku motokeskuse territooriumil koordinaatidega 59:20:00 / 26:33:24. Kohapeal on olemas laagripaik ja toitlustamine, pesemisvõimaluse ja natuke kindlama katuse peakohale leiab kilomeetri kauguselt Mõedaku Spordibaasist.

Võistlus toimub sport-klassidele TR-1, TR-2, TR-3, VABA ja ATV. Traditsiooniliselt selgitame välja ka võistluse üldvõitja.

Rada saab traditsiooniliselt olema veidi raskem kui “rajad tavaliselt”, aga eks sellega on üks õige off-roadhuviline juba nii kui nii arvestanud . Sõit koosneb neljast lisakatsest, kaks kiirusliku iseloomuga ja kaks orienteerumiskatset. Publikule hästijälgitavad kiiruskatsed leiavad aset Mõedaku motokeskuse maastikusõidu rajal, millel pikkust umbes viis kilomeetrit. Orienteerumiskatsed saavad toimuma sügavas metsas, kuhu pealtvaatajatele väga lihtne ligi pääseda kahjuks pole, aga see-eest on võistlejatel seda toredam. Korraldajad on lubanud peale võistluse starti jagada ka pealtvaatajatele mõeldud kaarte, kus magusamad mülkad kõik kenasti kirjas.

Kõik võistlusklassid sõidavad sama rada mööda. Kontrollpunktid tulevad erineva raskusastmega ja iga võistkond valib endale jõukohased kontrollpunktid. Loomulikult tuleb võitjaks see meeskond, kes on suutnud koguda suurima punktisumma.

Juhend, juhendi lisa 1 ja bülletään 1

Kohtume Mõedakul!