31
okt.
Off

Kukepea 2011

Kukepea toimub 28.-29.10 ka seekord Lääne-Virumaal, Rägavere valla teedel ja metsades.

istluskeskus asub Mõedaka ATV-raja juures nagu eelmisel aastalgi. Seekord alustame juba varakult reede hommikul kõikide mandaatide ja ülevaatuste ja mu ettevalmistustega, et pealelõunal juba sõitma saaks. On ju sügis pime aeg ja mida varem alustada, seda rohkem saab valges sõita.
Kuigi off-road on pigem kestvus- kui kiirusala, oleme aru saanud, et võistlejatele meeldiks siiski vahel ka kiiremini liikuda kui seda vintsi tõmbekiirus ette seab. Seepärast saavad võistlejad esimesel lisakatsel Kehala paarisrajal peaaegu "päris" ralli kiiruskatsel nö käe lahti sõita ja siis juba metsa tuttavale orienteerumisele suunduda. Võistlus saab koosnema kokku kuuest lisakatsest, millest kaks on kiiruslikud (Kehala kiiruskatse ja Mõedaka kross) ning neli tavapärased metsas orienteerumised.
Sel aastal ei osale "Kukepea 2011" üldarvestuses klass TR-1. Nemad sõidavad juba nimetatud kaks kiiruskatset ja ühe maraton-orienteerumise, kus kontrollpunkte üle terve Virumaa.
Tavapäraselt on võistluskeskuses soe söök ja jook. Pesemis- ja ööbimis võimalused on Mõedaku Spordibaasis.
Pealtvaatajatele on kogu üritus tasuta, peale starti saab võistluskeskusest soetada ka pealtvaatajatele mõeldud kaarte, et sügavas metsas võistlejate leidmine märksa lihtsam oleks. Kehala paarisrajal algavad stardid 28.oktoobril kell 14.00 ja vaatamist peaks seal jaguma umbes paariks tunniks. 29. oktoobril on pealtvaatajatele hästi jälgitav kross Mõedaka ATV-rajal. Stardid algavad kell 10.00.
Kohtume Kukepeal!

Juhend, lisa 1seiklusjuhend, bülletään nr. 1, bülletään nr. 2